E-book2019-10-07T21:04:32+01:00

E-booky

Potrebujete návod ako založiť s.r.o. alebo akciovú spoločnosť? Neviete ako postupovať pri likvidácii spoločnosti? Chcete vedieť kedy je vhodná fúzia či akvizícia?  Alebo potrebujete poznať viac o daňových rajoch, ktoré sú v dnešnej dobe tak vyhľadávané možnosti podnikania? Kontaktujte nás a my Vám spätne možno aj ako nášmu potencionálnemu klientovi ZADARMO pošleme nami vypracovaný e-book, v ktorom sa dozviete všetky potrebné informácie.

Ako založiť s.r.o.

V našom ebooku s názvom Ako založiť s.r.o.“ sa dozviete presný návod ako svojpomocne založiť svoju (možno aj prvú) s.r.o. V úvode sú z teoretického hľadiska definované základné pojmy ako je spoločnosť, konateľ, spoločník, spoločenská zmluva a iné potrebné definície k tejto problematike. V ďaľšej časti sú uvedené presné informácie čo musí obsahovať spoločenská zmluva, resp. zakladateľská listina ako aj iné potrebné kroky resp. proces ako svojpomocne založiť s.r.o. V poslednej časti je popísaný rozdiel medzi neplatiteľom a platiteľom DPH a čo je kedy výhodnejšie. K tejto časti sú napísané aj praktické príklady na lepšie pochopenie.

V prípade záujmu nás KONTAKTUJTE

Ako založiť a.s.

V našom ebooku s názvom Ako založiť a.s.“ sa dozviete presný návod ako založiť akciovú spoločnosť. V úvode sú z teoretického hľadiska definované základné pojmy súvisiace so založením akciovej spoločnosti. V ďalších častiach ebooku sú uvedené informácie o výhodách a nevýhodách, o princípe ako aj o procese založenia akciovej spoločnosti. V poslednej časti je opísané aj zrušenie akciovej spoločnosti.

V prípade záujmu nás KONTAKTUJTE

Likvidácia spoločnosti

Náš Ebook s názvom „Likvidácia spoločnosti“ je komplexným návodom ako krok za krokom zlikvidovať spoločnosť. Okrem teórie v ňom nájdete presný návod aké úrady navštíviť, aké doklady budete potrebovať a ako postupovať pri likvidácii. Okrem toho ebook obsahuje aj praktické príklady a podrobný opis z účtovného hľadiska, ktoré je v tomto procese kľúčové.

V prípade záujmu nás KONTAKTUJTE

Fúzie a akvizície

Náš Ebook s názvom „Fúzie a akvizície“ predstavuje komplexný prehľad o fúziách a akvizíciách nielen z teoretického ale aj praktického hľadiska. Dozviete sa v ňom aké sú ich výhody resp. nevýhody, aký je medzi nimi rozdiel, aký je ich proces implementovania ale aj pohľad na ich účtové a daňové aspekty.

V prípade záujmu nás KONTAKTUJTE

Medzinárodné štruktúry

V dnešnej dobe moderné formy podnikania sú práve medzinárodné štruktúry. Náš Ebook s názvom „Medzinárodné štruktúry“ predstavuje komplexný prehľad o offshore a onshore spoločnostiach opäať nielen z teoretického ale aj praktického hľadiska. Čo sú to daňové raje a aké výhody nám prinášajú? Aké sú dovody ich zakladania? Ktoré krajiny sú na to najvhodnejšie? Tieto otázky a omnoho viac sa dozviete práve v tomto ebooku. Okrem toho Vám ponúkame naše služby, ktorú zabezpečia plynulý priebeh založenia týchto spoločností.

V prípade záujmu nás KONTAKTUJTE