O nás2019-07-21T22:21:26+01:00

O nás

CORPORATE ADVISORY GROUP, s.r.o.

To, čo ponúkame našim klientom, je skutočná podpora podnikania na kvalitnej úrovni a hľadanie riešenia akéhokoľvek problému, ktorý im bráni v dosahovaní.

Spoločnosť CORPORATE ADVISORY GROUP, s.r.o. pôsobí v oblasti zakladania, zmien a predaja obchodných spoločností ako aj služieb spojených s ich ukončením. Poskytujeme našim klientom komplexné poradenstvo a konzultácie v oblasti podnikania. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami našim klientom zaručene ušetrí drahocenný čas a predovšetkým garantuje bezproblémový priebeh zakladania a správy spoločnosti.

Dôvod prečo si nás klienti vyberajú je najmä:

  • kreativita riešení

  • dlhoročné skúsenosti

  • šetrenie nákladov moderným prístupom

  • kvalita služieb

  • kvalitné vypracovanie dokumentov

  • úspora času

  • budovanie vzťahov s klientmi

  • ochotný prístup

  • diskrétnosť a ochrana súkromia

Spoločnosť CORPORATE ADVISORY GROUP, s.r.o. je mladá spoločnosť, založená v roku 2016. Napriek jej krátkej pôsobnosti na trhu, tím, ktorý je odrazom kvality práce má skoro 20 ročné skúsenosti v oblasti práva a manažmentu. Sme si vedomí, že konkurencia na trhu je silná a niektorí naši konkurenti stláčajú ceny podobných produktov na dumpingové ceny, kvalita poskytovaných služie a výstupov je však na neporovnateľnej úrovni. Sme schopní poskytnúť služby na úrovni požadovanej našich klientov a snažíme sa im vyjsť maximálne v ústrety. U nás „nie“ alebo „nedá sa“ neplatí a práve preto sa môžete spoľahnúť, že spravíme všetko pre Vašu spokojnosť.

 

„Spoločnosť CORPORATE ADVISORY GROUP, s.r.o. bola založená, aby sa zlepšila kvalita poskytovaných služieb v danom odbore na trhu. Viem, že v dnešnej dobe chce množstvo klientov služby alebo produkty za najnižšiu cenu. Zabúdajú však na ich kvalitu. Mojou prioritou je zlepšenie výstupov ponúkaných služieb a uspokojenie potrieb našich klientov v maximálnej miere.“ JUDr. Tomáš Giba, spoločník spoločnosti

KVALITA SLUŽIEB

Záleží nám na kvalite našich služieb a spokojnosti klientov, preto sa im snažíme vyjsť maximálne v ústrety.

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI

Vaše potreby a požiadavky plníme pomocou dlhoročných skúseností a preto u nás „nie“ alebo „nedá sa“ nepoznáme!

STAROSTLIVOSŤ A DISKRÉTNOSŤ

Ku každému klientovi máme individuálny prístup v jeho najlepšom záujme a zachovávame absolútnu diskrétnosť.

Naša spoločnosť neposkytuje právne služby v zmysle zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácii a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov. V prípade, že naši klienti vyžadujú právne služby, externe spolupracujeme s advokátskou kanceláriou.